Anti-Spam politikalarımız

eSeMTiPi.com anti-Spam çalışmaları
eSeMTiPi müşterilerinin email listelerini nasıl elde ettiklerini, büyüklüklerine ve veri yapısına göre inceler ve doğruluğunu kontrol eder. Piyasadan bulunabilecek illegal email listelerinin sistemimize yüklendiğini tespit etmemiz durumunda bu listeler derhal silinir. Müşterilerimizle yaptığımız sözleşmede illegal email listelerinin kullanılamıyacağı hususu teminat altına alınır.

Ayrıca tüm gönderilerde otomatik olarak listeden çıkılması için link bulunmaktadır. Emaillerin kendilerine gönderilmesini istemeyen kişiler bu linklere tıklayarak otomatik olarak listeden çıkabilirler ve eSeMTiPi.com aracılığıyla gönderilen emailleri bir daha almazlar. Sistemimizden tekrar email alabilmeleri için tekrar form doldurarak üyeliklerini onaylamaları istenmektedir.

Sistemimizden yapılan tüm gönderilerin tarafımızdan gönderildiği sayfa altında belirtilir. Eğer emailin tarafımızdan geldiğini ve bir istenmeyen email olduğunu düşünüyorsanız bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine email atarak bildirebilir ya da direk iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda eğer email adresiniz halka açık gmail, hotmail vb servislere ait ise online olarak emaili spam olarak bildirebilirsiniz. Bu servislerde otomatik spam bildirme mekanizmaları vardır. Spam olarak bildirdiğiniz emailler ile ilgili bize gelen bilgiler doğrultusunda gerekli çalışmaları titizlikle yapmak için gayret ediyoruz.