Oluşturduğum e-posta neden kullanılamıyor?

E-postanızı kişisel bilgisayarınızda oluştururken farklı kaynaklardan resimler ve çeşitli içerikler kullanırsınız. Kendi bilgisayarınızda sorunsuz görünen e-postanızı okuyanlar kullandıkları ortama göre farklı görebilirler.

Benzer özelliklerde sistemler kullananlarda sorun olmayabilir. Ancak hotmail, gmail, yahoo, msn gibi portallarda e-postanız farklı görüntülenebilir hatta bozuk görünebilir.

Uzmanlarımız e-postanızı sistemimizde oluşturmaya başlar. Böylece e-postanız analiz edilebilecek şekilde tekrar kodlanır.

Her portalın kendine göre kuralları mevcuttur. Spam e-postalarla aktif bir mücadele sürdürüldüğünden bu kurallar zamanla değişebilmektedir. Uzmanlarımız e-postanızı bütün sistemlere en uygun hale getirdikten sonra spam kurallarının ihlal edilip edilmediğini test ederler. Bu işlem e-posta içeriğinize göre belli bir zaman alır.

Ardından test edilir ve size bilgi verilir. Size gelen test e-postası çoğunlukla gönderdiğiniz ile aynı görünür ama kaynak kodları tamamen farklıdır.

Öyleki artık e-postanızı kimlerin açtığını, kaç defa açtıklarını, hangi linklere kaç defa tıklandığı gibi detaylı analizleri yapacak şekilde bilgileri öğrenebiliriz. Bu bilgiler daha sonra gönderinizle ilgili bir rapor olarak size sunulur.